Motor cu eficiență IE1
Specificații
| Standard | IEC60034-30 |
| Dimensiunea cadrului | 80-355 |
| Ieșire | 0,18 kW-315 kW |
| Clasa de eficiență | IE1 |
| Tensiune/frecvență | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Grad de protecție | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clasa de izolație/Clasa de creștere a temperaturii | Mâncare/Băutură |
| Aranjamente de montare | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiantă | -15°C ~+40°C |
| Umiditatea relativă trebuie să fie mai mică de 90% | |
| Altitudinea trebuie să fie mai mică de 1000 m deasupra nivelului mării | |
| Metoda de răcire | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Datorie | S1 |
| Factor de serviciu | 1.0 |
Informații despre comandă
● Acest catalog este destinat exclusiv informării utilizatorului. Ne cerem scuze că nu am anunțat în prealabil modificările aduse produselor.
● La comandă, vă rugăm să specificați tipul motorului, puterea, tensiunea, viteza, clasa de izolație, clasa de protecție, metoda de montare etc.
● Putem proiecta și fabrica motoare speciale conform cerințelor clienților, după cum urmează
1. tensiune, frecvență și putere speciale
2. clase speciale de izolație și protecție
3. cu cutie de borne pe stânga, capete de arbore duble și arbori speciali
4. Motoare cu temperatură înaltă sau joasă.
5. Utilizare la altitudine mare sau în aer liber
6. Factori de putere mai mare sau de servicii speciale
7. cu încălzire, rulmenți sau înfășurări PT100, PTC etc.
8. cu encoder, rulmenți izolați sau construcție cu rulmenți izolați
9. Alte cerințe.









