Motor cu eficiență IE5
Motoarele din seria IE5 sunt motoare cu inducție în colivie proiectate în conformitate cu standardele IEC60034-30 și eficiență energetică IE5.
Specificații
| Standard | IEC60034-30 |
| Dimensiunea cadrului | 80-355 |
| Ieșire | 0,75 kW-315 kW |
| Clasa de eficiență | IE5 |
| Tensiune/frecvență | ≤1000V/50Hz |
| Grad de protecție | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clasa de izolație/Clasa de creștere a temperaturii | Mâncare/Băutură |
| Aranjamente de montare | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiantă | -15°C ~+40°C |
| Umiditatea relativă trebuie să fie mai mică de 90% | |
| Altitudinea trebuie să fie mai mică de 1000 m deasupra nivelului mării | |
| Metoda de răcire | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Datorie | S1 |
| Factor de serviciu | 1.0 |
Procesul de producție din fabrică
Informații despre comandă
● Acest catalog este destinat exclusiv informării utilizatorului. Vă rugăm să ne informați, însă dacă apar modificări ale produsului, nu se vor face note suplimentare în prealabil.
● La comandă, vă rugăm să rețineți datele nominale, cum ar fi tipul motorului, puterea, tensiunea, viteza, clasa de izolație, clasa de protecție, metoda de montare etc.
● Putem proiecta și fabrica motoare speciale conform cerințelor clienților, după cum urmează
1. tensiuni, frecvențe și puteri speciale
2. clase speciale de izolație și protecție
3. cu cutie de borne pe stânga, capete de arbore duble și arbori speciali
4. Motoare cu temperatură înaltă sau motoare cu temperatură joasă.
5. Utilizare în zone montane sau în exterior
6. Factori de putere mai mare sau de servicii speciale
7. cu încălzire, rulmenți sau înfășurări PT100, PTC etc.
8. cu encoder, rulmenți izolați sau construcție cu rulmenți izolați.
9. Alte cerințe.
Dacă vreunul dintre aceste articole vă interesează, vă rugăm să ne anunțați. Vom fi bucuroși să vă oferim o ofertă de preț după primirea specificațiilor detaliate. Avem ingineri specializați în cercetare și dezvoltare pentru a satisface orice cerințe. Așteptăm cu nerăbdare să primim solicitările dumneavoastră în curând și sperăm să avem ocazia să colaborăm cu dumneavoastră în viitor. Vă invităm să aruncați o privire la compania noastră.







