Motor cu eficiență IE2
Specificații
| Standard | IEC60034-30 |
| Dimensiunea cadrului | 80-355 |
| Ieșire | 0,18 kW-355 kW |
| Clasa de eficiență | IE2 |
| Tensiune/frecvență | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Grad de protecție | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clasa de izolație/Clasa de creștere a temperaturii | F\B |
| Aranjamente de montare | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiantă | -15°C -+40°C |
| Umiditatea relativă trebuie să fie mai mică de 90% | |
| Altitudinea trebuie să fie mai mică de 1000 m deasupra nivelului mării | |
| Metoda de răcire | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Datorie | S1 |
| Factor de serviciu | 1.0 |
Echipamente de producție
Instrucțiuni de comandă
● Acest catalog este destinat exclusiv clienților. Vă rugăm să ne informați, însă dacă există modificări ale produsului, nu se vor face note suplimentare în prealabil.
● Când comandați, vă rugăm să acordați atenție datelor comenzii, cum ar fi puterea, tensiunea, viteza, clasa de izolație, clasa de protecție, tipul de instalare etc. ale modelului motorului.
● Putem opta pentru proiectare și producție personalizată de produse speciale pentru motoare, în funcție de cerințele dumneavoastră.
1. Tensiuni, frecvențe și puteri speciale.
2. Clasă specială de izolație și clasă de protecție;
3. Partea stângă cu cutie de joncțiune, capăt dublu de arbore și arbore special;
4. Motoare cu temperatură înaltă sau motoare cu temperatură joasă;
5. În zonele muntoase sau în aer liber.
6. Putere mai mare sau factor de serviciu special.
7. Cu încălzitoare, rulmenți sau înfășurări PT100, PTC etc.
8. Cu encoder, rulment izolat sau construcție cu rulment izolat.
9. Alte cerințe.









