Motor cu eficiență IE4
Motoarele din seria IE4 sunt motoare cu inducție în colivie proiectate în conformitate cu standardele IEC și eficiența energetică IE4.
Specificații
| Standard | IEC60034-30 |
| Dimensiunea cadrului | 80-355 |
| Ieșire | 0,75 kW-315 kW |
| Clasa de eficiență | IE4 |
| Tensiune/frecvență | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Grad de protecție | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clasa de izolație/Clasa de creștere a temperaturii | Mâncare/Băutură |
| Aranjamente de montare | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiantă | -15°C ~+40°C |
| Umiditatea relativă trebuie să fie mai mică de 90% | |
| Altitudinea trebuie să fie mai mică de 1000 m deasupra nivelului mării | |
| Metoda de răcire | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Datorie | S1 |
| Factor de serviciu | 1.0 |
Ambalaj
Informații despre comandă
● Acest catalog este doar o referință pentru utilizatori. Vă rugăm să scuzați dacă orice modificare a produselor nu va fi specificată în prealabil. Acest catalog este doar o referință pentru utilizatori. Vă rugăm să scuzați dacă orice modificare a produselor nu va fi specificată în prealabil.
● Vă rugăm să rețineți datele nominale la comandă, cum ar fi tipul motorului, puterea, tensiunea, viteza, clasa de izolație, clasa de protecție, tipul de montare și așa mai departe.
● Putem proiecta și produce motoare speciale, în funcție de cerințele clientului, după cum urmează:
1. Tensiune, frecvență și putere speciale;
2. Clasă specială de izolație și clasă de protecție;
3. Cu cutie de borne pe partea stângă, capete duble de arbore și arbore special;
4. Motor cu temperatură înaltă sau motor cu temperatură joasă;
5. Utilizat pe platou sau în aer liber;
6. Putere mai mare sau factor de serviciu special;
7. Cu încălzitor, PT100 pentru rulmenți sau înfășurare, PTC și așa mai departe;
8. Cu encoder, rulmenți izolați sau structură de rulmenți izolați;
9. Cu alte cerințe.








