Motoare cu inele glisante
Date tehnice
| Dimensiunea cadrului | 280-800 mm |
| Ieșire | 75-3150 kW |
| Tensiune nominală | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Aranjamente de montare | IM B3 |
| Grad de protecție | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metoda de răcire | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Numărul de poli | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Clasa de izolație | FH |
| Temperatura ambiantă | Altitudinea trebuie să fie mai mică de 1000 m deasupra nivelului mării; -15°C ~+40°C |
| Datorie | S1 |
| Factor de serviciu | 1.0 |
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă







